PZPS o doniesieniach w mediach

Polski Związek Piłki Siatkowej potwierdza doniesienia mediów o tym, że to właśnie Stephane Antiga i Philippe Blain mieliby objąć polską reprezentację.

 


W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi o zmianie na stanowisku trenera reprezentacji Polski mężczyzn – Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że zgodnie z obowiązującymi procedurami – jedynym organem władnym do podejmowania decyzji o obsadzie funkcji szkoleniowców reprezentacji Polski jest Zarząd PZPS.

W pierwszej kolejności, podczas zaplanowanego na czwartek, 24 października posiedzenia Zarządu PZPS rozpatrzona zostanie kwestia dotychczasowego trenera – Andrei Anastasiego. W przypadku decyzji o zakończeniu współpracy z selekcjonerem, dopiero w dalszej kolejności rozważane będą kandydatury następcy.

Informujemy, że w przypadku odwołania trenera Anastasiego w pierwszym rzędzie rozpatrywana będzie kandydatura duetu: Stephane Antiga, jako I trener i Philippe Blain, jako II trener.

Zarząd PZPS po zasięgnięciu opinii Wydziału Szkolenia może podjąć decyzję o ewentualnej zmianie i obsadzie personalnej sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski mężczyzn. Do tego czasu wszelkie spekulacje nie będą przez PZPS komentowane.

Polski Związek Piłki Siatkowej

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*