Bociek: Rywale będą musieli się nieźle napracować by nas pokonać

Na przedsezonowej konferencji wszystkich drużyn na tronie zasiadł Grzegorz Bociek, reprezentujący barwy aktualnego mistrza Polski, ZAKSY Kędzierzyn Koźle.

– Mam nadzieję, że trudno będzie nas ściągnąć z tego tronu. Naprawdę dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy i mam nadzieję, że rywale będą musieli się nieźle napracować by nas pokonać – zapewnia atakujący mistrza Polski.

Przed nadchodzącym sezonem w ekipie z Kędzierzyna nie doszło do zbyt wielu roszad. Do drużyny dołączył Mateusz Bieniek. – Cieszymy się, że większość drużyny została i jeśli wejdziemy na takie obroty, jak w zeszłym sezonie, to myślę, że możemy powalczyć w Lidze Mistrzów. Bieniu to dla nas duża pomoc, kawał dobrego zawodnika no i reprezentant Polski – dodaje Bociek.

– Jesteśmy fajnie poskładamy zespołem i jeśli ktoś ma słabszy dzień, to zmiennicy są w stanie pociągnąć całą drużynę, do wygranej. Nieważne czy będę miał 20 MVP czy 1, ważne, żebyśmy na tym tronie usiedli też za rok i bardzo się będziemy z tego cieszyć. –  kończy.

Autor: Marta Kicińska
Źródło: siatkarskaligatv.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*