Conte i Uriarte minimum dwa lata w Skrze

Minimum dwa lata będą grali w PGE Skrze Bełchatów argentyńscy siatkarze Nicolas Uriarte i Facundo Conte. Obaj zrezygnowali z zapisów w kontraktach, które pozwalały im na wcześniejsze rozwiązanie umów.

Gdy menedżer Facundo i Nicolasa podpisywał pod koniec kwietnia wstępne kontrakty, zastrzegł w nich, by znalazł się zapis o ewentualnym wcześniejszym rozwiązaniu. Gdyby naszym siatkarzom z jakiegoś powodu nie podobało się w Bełchatowie, mogli do końca stycznia 2014 roku poinformować, iż umowy wygasną nie po dwóch, a po jednym sezonie.

Kilka dni temu obaj podpisywali już właściwe umowy. I obaj poinformowali, że zapis o ewentualnym wypowiedzeniu umowy nie jest już potrzebny, bo czują się znakomicie w PGE Skrze i w Bełchatowie. Oznacza to, że obowiązują ich kontrakty dwuletnie.

Nicolas Uriarte i Facundo Conte doskonale odnaleźli się w bełchatowskim zespole. Obaj znaleźli wspólny język zarówno z kolegami z zespołu, jak i ze sztabem szkoleniowym. I obaj mają nadzieję – podobnie jak kibice PGE Skry – że będą mieli powody do radości dzięki sukcesom bełchatowskiego zespołu.

Źródło: skra.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*