Zwycięstwo drużyny Fabiana Drzyzgi

W ramach czwartej kolejki rosyjskiej Superligi mecz rozegrały Dinamo-Lo oraz drużyna Fabiana Drzyzgi – VC Locomotiv Novosibirsk. Zawodnicy Novosibirska bez większych problemów poradzili sobie z przeciwnikami, wygrywając 3:0.

W pierwszym secie przewaga gości była wręcz miażdżąca, jako że wygrali oni tę partię 16:25 nie dając przeciwnikom większych szans na wygraną. W kolejnej partii zawodnicy Dinamo-Lo stawiali już większy opór i zaczęli grać skuteczniej, choć i to nie pomogło im wygrać, gdyż drużyna Drzyzgi wygrała również tę partię 20:25. Ostatnia partia była bardzo emocjonującam, gdyż pod koniec spotkania gospodarze grali bardzo dobrze i nie pozwolili przeciwnikom zdobyć większej przewagi, przez co gra toczyła się w trybie punkt za punkt. Jednak ponownie szala szczęścia przechyliła się w kierunku Novosibirska, które wygrywając tego seta (25:27), zakończyła spotkanie, bez utraty ani jednego punktu.

Jak dotąd drużyna Fabiana Drzyzgi nie przegrała anie jednego spotkania i po czwartej kolejce zajmuje trzecią lokatę w tabeli.

Dinamo-Lo – VC Locomotiv Novosibirsk 0:3 (16:25, 20:25, 25:27)

Autor: Kamila Walczak
Źródło: informacja własna