Znamy ceny biletów na Turniej Kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020 w Gdańsku

Już jutro, w środę 27 marca, rozpocznie się przedsprzedaż biletów na Interkontynentalny Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który w dniach 9-11 sierpnia zawita do Gdańska.

Ta transza „wejściówek” dedykowana jest członkom Klubu Kibica.

Interkontynentalny Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 to najważniejszy turniej roku 2019 dla reprezentacji Polski seniorów. Mistrzowie świata chcą już w pierwszej próbie awansować do imprezy czterolecia – IO Tokio 2020 i udowodnić swoją dominację na świecie. W Gdańsku polskich siatkarzy czekają mecze z Francją (9. miejsce w rankingu FIVB), Słowenią (17. miejsce) i Tunezją (22. miejsce). Aby być spokojnymi o wyniki starć potrzebny jest doping niezastąpionych i najlepszych na świecie polskich kibiców.

Bilety na wydarzenie będzie można nabyć już jutro od godziny 12:00, kiedy to rozpocznie się przedsprzedaż dedykowana członkom Klubu Kibica Polskiej Siatkówki, uczestnikom Clubu Vitay oraz klientom sieci Plus. Sprzedaż otwarta dla wszystkich siatkarskich fanów rozpocznie się 1 kwietnia 2019 roku. „Wejściówki” można nabyć tutaj: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/turniej-kwalifikacyjny/

Poniżej prezentujemy kategorie i ceny biletów:

I kategoria – 199 zł
II kategoria – 149 zł
III kategoria – 99 zł
IV  kategoria – 69 zł
V kategoria – 39 zł

Dla każdej kategorii z wyjątkiem I kategorii dostępne są bilety 3+1, a to oznacza, że za zakupione trzy bilety, czwarty otrzymujemy gratis! Dodatkowo wraz z zakupem „wejściówek” istnieje możliwość nabycia pakietu kibica, w którego skład wchodzą plakat, magnes z mistrzami świata, smycz, pin Polskiej Siatkówki oraz komplet kart autografowych w nowej, złotej edycji!

Terminarz spotkań Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Gdańsku:

Piątek, 9 sierpnia

17:00  Polska – Tunezja
20:30  Francja – Słowenia

Sobota, 10 sierpnia

15:00  Polska – Francja
18:30  Słowenia – Tunezja

Niedziela, 11 sierpnia

12:00  Francja – Tunezja
15:00  Polska – Słowenia

Źródło: pzps.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*