Zarząd KPS Stoczni Szczecin dementuje plotki

Siatkarski świat obiegła informacja o problemach finansowych Stoczni Szczecin. Media donosiły, że klub nie ma wystarczających funduszy na wypłaty dla zawodników i sztabu szkoleniowego. Reakcja władz Stoczni Szczecin była natychmiastowa. Na oficjalnej stronie zespołu pojawiło się oświadczenie, w którym zdementowano plotki.

Stocznia Szczecin dobrze rozpoczęła tegoroczny sezon. Mimo początkowej porażki z siatkarzami ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, w kolejnych etapach PlusLigi szczecinianie odnotowali zaskakująco wysokie zwycięstwo z zespołem Jastrzębskiego Węgla, a także Asseco Resovii Rzeszów (oba spotkania Stocznia Szczecin zakończyła z wynikiem 3:0).

W mediach zaczęły pokazywać się niepokojące wieści o problemach finansowych klubu. Zarząd nie czekał długo i od razu po pierwszych doniesienia postanowił uspokoić kibiców publikując na oficjalnej stronie klubu swoje stanowisko w sprawie. W oświadczeniu zarządu czytamy, że informacja o problemach finansowych klubu jest nieprawdziwa. „Z całą mocą dementujemy informacje o kilkumiesięcznych zaległościach wobec siatkarzy i kadry trenerskiej. Powielanie tego typu negatywnych przekazów bez potwierdzenia ich u źródła pozostawiamy Państwa ocenie”.

KPS Stocznia Szczecin S.A. nie kryje zdziwienia oraz zażenowania zaistniałą sytuacją. Władze klubu uważają, że pomówienia, które dotknęły drużynę są krzywdzące i w przyszłości nie będą ich komentować. „Jesteśmy otwarci na rzeczową rozmowę, dotyczącą każdego aspektu związanego z naszym ambitnym projektem, ale nie będziemy komentować kolejnych, utrzymanych w podobnym tonie sensacyjnych informacji. Odpowiadać zamierzamy jedynie na boisku, a czas, którego nam często brakuje, planujemy wykorzystać jedynie do budowy nowej, ambitnej marki i realizacji postawionych przed nią zadań”.

Całe oświadczenie znajduje się na oficjalnej stronie klubu KPS Stocznia Szczecin.

Autor: Agnieszka Piasecka
Źródło: kpsstocznia.pl

 

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*