Tomas Rousseaux przeszedł zabieg kolana

Nowy przyjmujący Asseco Resovii Rzeszów Tomas Rousseaux, przeszedł w poniedziałek kosmetyczny zabieg czyszczenia kolana. Rokowania lekarzy są bardzo dobre, już za około dwa tygodnie zawodnik powinien wrócić do treningu z pełnym obciążeniem.

Belgijski zawodnik od pewnego czasu miał problem z naroślą na kolanie. Drobny uraz przeszkadzał zawodnikowi w czasie treningów oraz meczy, dlatego postanowiono, iż należy poddać go zabiegowi czyszczenia kolana. Powinien wrócić do gry tuż przed startem PlusLigi, jego zespół Asseco Resovia Rzeszów rozpocznie zmagania w lidze 26 października. Będzie to wyjazdowe spotkanie z GKS-em Katowice, z drużyną której barwy reprezentował w zeszłym sezonie Belg.

Tomas Rousseaux to 25-letni zawodnik, grający na pozycji przyjmującego. Największe sukcesy odniósł w rodzimej lidze, zdobył wraz z Knack Volley Roeselare trzykrotnie tytuł mistrza Belgii (2013-2015). Z reprezentacją belgijską zajął czwarte miejsce podczas odbywających się w Polsce w 2017 roku mistrzostw Europy.

Autor: Kacper Wojciechowski
Źródło: assecoresovia.pl
Foto: cev.eu

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*