Skład reprezentacji Polski kobiet na sezon 2019

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji Polski kobiet w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS powołał kadrę reprezentacji Polski kobiet na sezon 2019. W składzie może jeszcze dojść do zmian.

Skład reprezentacji Polski kobiet na sezon 2019:

Klaudia Alagierska – ŁKS Commercecon Łódź, środkowa

Monika Bociek – ŁKS Commercecon Łódź, atakująca

Weronika Centka – Grot Budowlani Łódź/ NZ SMS PZPS Szczyrk, środkowa

Zuzanna Efimienko-Młotkowska – ŁKS Comercecon Łódź, środkowa

Zuzanna Górecka – DPD Legionovia Legionowo, przyjmująca

Alicja Grabka – E. Leclerc Radomka Radom, rozgrywająca

Martyna Grajber – KPS Chemik Police, przyjmująca

Monika Jagła – KS Pałac Bydgoszcz, libero

Małgorzata Jasek – DPD Legionovia Legionowo, uniwersalna

Agnieszka Kąkolewska – Pomì Casalmaggiore (Włochy), środkowa

Aleksandra Krzos – KPS Chemik Police, libero

Martyna Łukasik – KPS Chemik Police, atakująca

Paulina Maj-Erwardt – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, libero

Natalia Mędrzyk – KPS Chemik Police, przyjmująca

Emilia Mucha – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, przyjmująca

Natalia Murek – #VolleyWrocław Wrocław, przyjmująca

Julia Nowicka – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, rozgrywająca

Marlena Pleśnierowicz – KPS Chemik Police, rozgrywająca

Gabriela Polańska – Grot Budowlani Łódź, środkowa

Olivia Różański – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, przyjmująca

Malwina Smarzek – Zanetti Bergamo (Włochy), atakująca

Anna Stencel – Enea PTPS Piła, środkowa

Maria Stenzel – Grot Budowlani Łódź, libero

Magdalena Stysiak – Grot Budowlani Łódź, atakująca

Julia Twardowska – Grot Budowlani Łódź, przyjmująca

Kamila Witkowska – KS Developres Rzeszów, środkowa

Joanna Wołosz – Imoco Volley Conegliano (Włochy), rozgrywająca

Aleksandra Wójcik – ŁKS Commercecon Łódź, przyjmująca

Marta Wójcik – ŁKS Commercecon Łódź, rozgrywająca

Katarzyna Zaroślińska-Król – KS Developres Rzeszów, atakująca

Sztab trenerski i medyczny:

Jacek Nawrocki – trener

Waldemar Kawka – asystent trenera

Błażej Krzyształowicz – trener współpracujący

Maciej Bartodziejski – trener współpracujący

Rafał Gąsior – trener współpracujący

Piotr Olenderek – trener współpracujący

Jacek Pasiński – trener współpracujący

Przemysław Kawka – trener współpracujący

Dariusz Urbański – trener współpracujący

Mieczysław Bogusławski – trener współpracujący

Eduardo Romero – trener przygotowania fizycznego

Radosław Wodziński – statystyk

Marcin Domżalski – lekarz prowadzący

Krzysztof Zając – lekarz

Michał Gaca – lekarz

Łukasz Witczak – fizjoterapeuta

Katarzyna Kaleta – fizjoterapeuta

Elżbieta Handzlik – fizjoterapeuta

Tomasz Stasiak – fizjoterapeuta

Marcin Kąkol – fizjoterapeuta

Agnieszka Kubacka – fizjoterapeutka

Maciej Tietianiec – kierownik

Hubert Tomaszewski – menadżer

Pierwsza grupa zawodniczek rozpocznie zajęcia w COS OPO w Szczyrku w połowie kwietnia. W maju rozpocznie się zgrupowanie z udziałem 23-24 zawodniczek poprzedzające elitarny turniej w szwajcarskim Montreux, gdzie biało-czerwone w fazie grupowej zmierzą się z Japonią, Chinami i Niemcami.

Mecze Reprezentacji Polski Kobiet w fazie grupowej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019:

OPOLE (POLSKA)

21.05.19 17:30 Tajlandia – Niemcy
21.05.19 20:30 Polska – Włochy

22.05.19 17:30 Tajlandia – Włochy
22.05.19 20:30 Polska – Niemcy

23.05.19 17:30 Włochy – Niemcy
23.05.19 20:30 Tajlandia – Polska

APELDOORN (HOLANDIA)

28.05.19 16:30 Bułgaria – Polska
28.05.19 19:30 Holandia – Brazylia

29.05.19 16:30 Polska – Brazylia
29.05.19 19:30 Holandia – Bułgaria

30.05.19 16:30 Polska – Holandia
30.05.19 19:30 Brazylia – Bułgaria

KORTRIJK (BELGIA)

04.06.19 17:15 Serbia – Polska
04.06.19 20:15 Belgia – Rosja

05.06.19 17:15 Rosja – Serbia
05.06.19 20:15 Belgia – Polska

06.06.19 17:15 Polska – Rosja
06.06.19 20:15 Belgia – Serbia

JIANGMEN (CHINY)

11.06.19 10:00 USA – Turcja
11.06.19 14:00 Chiny – Polska

12.06.19 10:00 Polska – USA
12.06.19 14:00 Chiny – Turcja

13.06.19 10:00 Turcja – Polska
13.06.19 14:00 Chiny – USA

BORYEONG (KOREA)

18.06.19 9:00 Japonia – Polska
18.06.19 12:00 Korea – Dominikana

19.06.19 9:00 Polska – Dominikana
19.06.19 12:00 Korea – Japonia

20.06.19 9:00 Japonia – Dominikana
20.06.19 12:00 Korea – Polska

*Wszystkie daty i godziny według czasu w Polsce

Bilety: http://www.ebilet.pl

Kolejnym tegorocznym wyzwaniem dla ekipy Jacka Nawrockiego będą Kwalifikacje Olimpijskie Tokio 2020 (2-4 sierpnia). Rywalkami biało-czerwonych będą: Portoryko, Tajlandia i Serbia.

23 sierpnia w Atlas Arenie w Łodzi rozpoczną się CEV Mistrzostwa Europy Kobiet, których obok Turcji, Węgier i Słowacji jest Polska.

Terminarz spotkań meczów grupy B Mistrzostw Europy 2019 siatkarek:

Piątek, 23 sierpnia:
14:00 Belgia – Ukraina
17:30 Włochy – Portugalia
20:30 Polska – Słowenia

Sobota, 24 sierpnia:
18:00 Belgia – Słowenia
20:30 Portugalia – Polska

Niedziela, 25 sierpnia:
18:00 Słowenia – Portugalia
20:30 Ukraina – Włochy
Reprezentacja Polski – dzień wolny

Poniedziałek, 26 sierpnia:
18:00 Włochy – Belgia
20:30 Polska – Ukraina

Wtorek, 27 sierpnia:
18:00 Portugalia – Belgia
20:30 Włochy – Słowenia
Reprezentacja Polski – dzień wolny

Środa, 28 sierpnia:
17:30 Belgia – Polska
20:00 Ukraina – Słowenia

Czwartek, 29 sierpnia:
18:00 Portugalia – Ukraina
20:30 Polska – Włochy

Bilety: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka-kobiet/

Źródło: pzps.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*