Serie A: Wygrana zespołu Bartosza Bednorza po trudnym meczu

Leo Shoes Modena wygrała wyrównane spotkanie z Itas Trentino 3:1. Bartosz Bednorz był jedną z wiodących postaci swojej drużyny.

Przez większość pierwszego seta na prowadzeniu pozostawała Leo Shoes Modena (8:5, 16:15). W końcówce jednak lepsze okazało się Itas Trentino, które wyprzedziło rywali i wygrało set 25:22. Drugą partię rozpoczęło prowadzenie Leo Shoes (8:5). Przewaga zespołu z Modeny utrzymywała się do końca (16:14, 21:20) i gospodarze  wygrali 25:23. Trzeci set lepiej rozpoczęło Itas Trentino (8:6). W połowie na prowadzenie wyszła Leo Shoes Modena (16:15) i utrzymała je do końca, wygrywając 25:22. W czwartej odsłonie meczu od początku lepiej prezentowała się ekipa z Modeny (8:6, 16:11). W końcówce Trentino zdołało odrobić kilka punktów, ale finalnie mecz zakończył się zwycięstwem Leo Shoes 25:21.

Bartosz Bednorz w całym meczu zdobył 16 punktów, w tym 10 atakiem przy 67% skuteczności i aż 6 zagrywką.

Leo Shoes Modena – Itas Trentino 3:1 (22:25, 25:23, 25:22, 25:21)

Kolejny mecz Leo Shoes Modena zagra przeciwko Vero Volley Monza, 1 grudnia o godzinie 18:00.

Źródło: legavolley.it