Serie A: Wgrana zespołu Wilfredo Leona

Sir Safety Conad Perugia pokonała Globo Banca Popolare del Frusinate Sora 3:0. To piąte z rzędu zwycięstwo drużyny prowadzonej przez Vitala Heynena.

Mecz rozpoczęło prowadzenie Sir Safety (8:4). Z biegiem seta gospodarze znacznie zwiększyli przewagę (21:13) i wygrali wysoko 25:15. Drugą partię otworzyło trzypunktowe prowadzenie Globo Banca (8:5). W połowie przewagę osiągnęła drużyna z Perugii (16:15) i utrzymała ją do końca seta, wygrywając 25:21. Przebieg trzeciej partii był bardzo podobny do poprzedniej. Rozpoczęła się prowadzeniem zespołu z Sory (8:6), później zaś Sir Safety wyprzedziła przeciwników (16:12, 21:15) i zakończyła spotkanie na swoją korzyść 25:19.

Wilfredo Leon nie zagrał w tym meczu.

Sir Safety Conad Perugia – Globo Banca Popolare del Frusinate Sora 3:0 (25:15, 25:21, 25:19)

Kolejny mecz Sir Safety Conad Perugia rozegra 1 grudnia o godzinie 18:00 przeciwko Itas Trentino.

Źródło: legavolley.it