Serie A: Kolejne szybkie zwycięstwo drużyny Bartosza Bednorza

Leo Shoes Modena nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem 3:0 Consar Ravenny. Świetnie zaprezentował się na boisku Bartosz Bednorz, który został wybrany MVP spotkania.

Pierwszy set rozpoczęło pięciopunktowe prowadzenie zespołu z Modeny (8:3). W połowie Consar Ravenna zdołała odrobić straty (16:15), ale siatkarze Leo Shoes ponownie odskoczyli rywalom. Ostatecznie Modena wygrała partię 25:20. W drugiej odsłonie meczu zdecydowanie dominowała drużyna z Modeny. Zaczęła od ośmiopunktowego prowadzenia (8:0), które utrzymała do końca partii (16:8, 21:13), wygranej 25:17. Trzecią odsłonę spotkania otworzyło prowadzenie Leo Shoes (8:3), które powiększało się z biegiem seta (16:10, 21:14). Ravenna nie była w stanie nawet zbliżyć się do przeciwników i musiała uznać wyższość Leo Shoes Modeny, która wygrała 25:16.

Bartosz Bednorz rozegrał bardzo dobre spotkanie, zdobywając 12 punktów, w tym 9 atakiem (56% skuteczności), 2 blokiem i 1 zagrywką.

Consar Ravenna – Leo Shoes Modena 0:3 (20:25, 17:25, 16:25)

Następne spotkanie Leo Shoes Modena rozegra 13 listopada o godzinie 20:30 przeciwko Top Volley Latina.

Źródło: legavolley.it