Serie A: Drużyna Wilfredo Leona z kolejną wygraną

Sir Safety Conad Perugia z każdym meczem gra coraz lepiej. W dzisiejszym spotkaniu pokonała 3:0 Consar Ravennę.

Pierwszy set rozpoczęło czteropunktowe prowadzenie Sir Safety (8:4). Z czasem przewaga gospodarzy powiększyła się do dziewięciu punktów (17:11, 22:13). Radia zakończyła się wysokim zwycięstwem gospodarzy 25:14. Drugą odsłonę meczu otworzyło prowadzenie zespołu z Perugii (8:6). Dwa punkty przewagi ekipy gospodarzy utrzymywały się do połowy seta (16:14). Potem Sir Safety znacznie oddaliła się od Ravenny, wygrywając 25:18. W trzeciej partii Perugia również rozpoczęła prowadzeniem (9:5) i utrzymała je do końca, wygrywając ostatecznie 25:18.

Wilfredo Leon rozegrał kolejny dobry mecz. Zdobył 13 punktów, w tym 12 atakiem (60% skuteczności) oraz 1 blokiem.

Sir Safety Conad Perugia – Consar Ravenna 3:0 (25:14, 25:18, 25:18)

Kolejne spotkanie Sir Safety Conad Perugii odbędzie się 27 listopada o godzinie 20:30. Jej przeciwnikiem będzie Globo Banca Popolare del Frusinate Sora.

Źródło: legavolley.iy