Serie A: Drużyna Bartosza Bednorza bezlitosna dla rywali

Leo Shoes Modena nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem Consar Ravenny. Zespół Bartosza Bednorza w dobrym stylu wygrał 3:0.

Pierwszy set rozpoczął się niewielkim prowadzeniem Consar Ravenny. Potem przewagę osiągnęła Leo Shoes Modena, która z biegiem partii znacznie oddalała się od rywali i wygrała ostatecznie 25:18. W drugiej odsłonie meczu od początku lepiej prezentowała się drużyna z Modeny. Gospodarze osiągnęli wysoką przewagę i wygrali 25:17. Trzeci set rownież nie był najlepszy w wykonaniu Consar Ravenny, która traciła coraz więcej punktów do przeciwników i przegrała 18:25.

Bartosz Bednorz zagrał w dwóch setach i zdobył 6 punktów, w tym 3 atakiem (30% skuteczności) oraz 3 zagrywką.

Leo Shoes Modena – Consar Ravenna 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)

Kolejny mecz Leo Shoes Modena rozegra 2 lutego o godzinie 15:30 przeciwko Top Volley Cisterna.

Źródło: legavolley.it