Serie A: Błyskawiczne zwycięstwo zespołu Bartosza Bednorza

Leo Shoes Modena nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem Globo Banca Popolare del Frusinate Sora w trzech setach. Dobre spotkanie rozegrał Bartosz Bednorz.

W pierwszym secie zespół z Modeny nie dał najmniejszym szans rywalom na chociażby zbliżenie się na kilka punktów. Stopniowo wypracowując sobie coraz większą przewagę (16:6, 21:9) Leo Shoes Modena wygrała partię 25:10. Drugi set również pewnie rozpoczęli zawodnicy Leo Shoes (8:5). W połowie Globo Banca zdołała zniwelować straty do czterech punktów (16:12), ale Modena utrzymywała wysoki poziom gry i wygrała 25:18, nie pozostawiając złudzeń przeciwnikom. Trzecia odsłona spotkania także w całości należała do Leo Shoes Modeny, która rozpoczęła od siedmiopunktowego prowadzenia (8:1). Zawodnicy Globo Banca nie zdołali poprawić jakości swojej gry i przez resztę partii pozostali jedynie tłem dla rewelacyjnie prezentujących się gospodarzy. Ostatecznie Leo Shoes wygrała set 25:15, a cały mecz 3:0.

Bartosz Bednorz w całym spotkaniu zdobył 7 punktów, w tym 6 atakiem (60% skuteczności) i 1 zagrywką.

Leo Shoes Modena – Globo Banca Popolare del Frusinate Sora 3:0 (25:10, 25:18, 24:15)

Kolejne spotkanie Leo Shoes Modena rozgra przeciwko Consar Ravenna 10 listopada o godzinie 18:00.

Źródło: legavolley.it