Problemy z wypłatami w Stoczni Szczecin

Przed startem tegorocznych zmagań PlusLigi w Szczecinie powstał nowy projekt, który miał na celu sprawić, że dotychczas drużyna z dolnej części tabeli przekształci się w liczącą się w grze o medale potęgę. Już na początku sezonu pomysł ten budził obawy czy klub poradzi sobie finansowo z takim wyzwaniem. Aktualnie zaczęły dochodzić niepokojące sygnały o tym, że siatkarze wciąż czekają na wypłaty.

Projekt Stoczni to niewątpliwe ogromne wyzwanie finansowe. Klub ściągnął do siebie czołowych siatkarzy z całego świata jednak w ostatnich dniach pojawiły się niepokojące informacje o tym, że zawodnikom niewypłacone zostały jeszcze pieniądze. Jak na razie siatkarze wykazują się cierpliwością i ze spokojem czekają na wypłaty. Władze klubu zapewniają, że problem szybko zostanie rozwiązany a zaległości niezwłocznie uregulowane.

Bardzo szybko na dochodzące ze Szczecina informacje zareagowali przedstawiciele zagranicznych klubów. Wiele z nich już wyraziło swoje zainteresowanie zawodnikami. Mówi się między innymi o tym, że jeden z rosyjskich gigantów chętnie widziałby u siebie, prezentującego niezwykle wysoki poziom, Bartosza Kurka.

Pozostaje nadzieja, że włodarze klubu wywiążą się ze swoich zobowiązań i szybko wypłacą zaległości gdyż w przeciwnym razie projekt Stocznia Szczecin może się gwałtownie załamać, co niewątpliwie byłoby wielką stratą dla PlusLigi.

Autor: Paulina Modzelewska
Źródło: polsatsport.pl/ opracowanie własne

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*