Poznaliśmy terminarz XVI Memoriału Wagnera. Rusza również sprzedaż karnetów na to wydarzenie

XVI edycja Memoriału Wagnera odbędzie się w Krakowie w terminie 24 – 26 sierpnia. Dotychczas poznaliśmy już wszystkich członków tegorocznej edycji, teraz przyszedł czas na dokładny harmonogram oraz karnety.

Dla przypomnienia podczas XVI edycji, podobnie jak w 2017 roku, zobaczymy zawodników z Kanady, Rosji, Francji oraz oczywiście Polski. Na razie nieznane są dokładne godziny spotkań, a jedynie rozkład meczów w poszczególnych dniach.

Terminarz XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

24 sierpnia 2018r. Francja – Rosja
24 sierpnia 2018r. Polska – Kanada

25 sierpnia 2018r. Polska – Francja
25 sierpnia 2018r. Rosja – Kanada

26 sierpnia 2018r. Francja – Kanada
26 sierpnia 2018r. Polska – Rosja.

Karnety w sprzedaży dostępne będą od jutra (16 marca). Na kibiców, którzy zdecydują się na zakup czekają atrakcyjne zniżki i niespodzianki. Szczegóły zostaną opublikowane na stronie fundacjawagnera.pl oraz na abilet.pl.

Tegoroczny turniej jest nazywany „Czasem Decyzji”. – Jest dużo za wcześnie, żeby powiedzieć, czy to będzie czas decyzji w każdym elemencie. Na pewno nie będę przygotowywał się do Mistrzostw Świata w dwóch dużych grupach zawodników. Decyzje będą podejmowane zapewne blisko turnieju docelowego, raczej przed Memoriałem. Czas pokaże – skomentował selekcjoner.

Autor: Julia Białasik
Źródło: polsatsport.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*