Poznaliśmy terminarz mistrzostw świata 2018

Organizatorzy FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn podali terminarz fazy grupowej turnieju, który rozegranie zostanie we Włoszech i Bułgarii.

Terminy rozgrywania spotkań:

Grupa A (Foro Italico – Rzym/Nelson Mandela Forum – Florencja, Włochy)

9 września, niedziela:

19:30 Włochy – Japonia (Foro Italico)

12 września, środa:

17:00 Dominikana – Słowenia
20:30 Belgia – Argentyna

13 września, czwartek:

17:00 – Dominikana – Japonia
20:30 – Włochy – Belgia

14 września, piątek:

17:00 Argentyna – Dominikana
20:30 Japonia – Słowenia

15 września, sobota:

17:00 Belgia – Słowenia
20:30 Włochy – Argentyna

16 września, niedziela:

17:00 Japonia – Belgia
20:30 Dominikana – Włochy

17 września, poniedziałek:

17:00 Belgia – Dominikana
20:30 Argentyna – Słowenia

18 września, wtorek:

17;00 Japonia – Argentyna
20:30 Włochy – Słowenia

Grupa B (Bulstrad Arena – Ruse, Bułgaria)

12 września, środa:

14:00 Holandia – Kanada
17:00 Brazylia – Egipt
20:30 Francja – Chiny

13 września, czwartek:

17:00 – Egipt – Kanada
20:30 – Brazylia – Francja

14 września, piątek:

17:00 Chiny – Holandia
20:30 Francja – Egipt

15 września, sobota:

17:00 Kanada – Chiny
20:30 Holandia – Brazylia

16 września, niedziela:

17:00 Chiny – Egipt
20:30 Holandia – Francja

17 września, poniedziałek:

17:00 Egipt – Holandia
20:30 Brazylia – Kanada

18 września, wtorek:

17:00 Francja – Kanada
20:30 Chiny – Brazylia

Grupa C (Pala Florio – Bari, Włochy):

12 września, środa:

14:00 Kamerun – Tunezja
17:00 Australia – Rosja
20:30 USA – Serbia

13 września, czwartek:

17:00 – USA – Australia
20:30 – Kamerun – Serbia

14 września, piątek:

17:00 Australia – Kamerun
20:30 Rosja – Tunezja

15 września, sobota:

17:00 Serbia – Tunezja
20:30 USA – Rosja

16 września, niedziela:

17:00 Kamerun – USA
20:30 Serbia – Australia

17 września, poniedziałek:

17:00 Rosja – Kamerun
20:30 Australia – Tunezja

18 września, wtorek:

17:00 USA – Tunezja
20:30 Serbia – Rosja

Grupa D (Pałac Kultury i Sportu – Warna, Bułgaria):

9 września, niedziela:

19:30 Bułgaria – Finlandia

12 września, środa:

17:00 Iran – Portoryko
20:30 Kuba – Polska

13 września, czwartek:

17:00 Portoryko – Polska
20:30 Bułgaria – Iran

14 września, piątek:

17:00 Iran – Kuba
20:30 Bułgaria – Portoryko

15 września, sobota:

17:00 Kuba – Iran
20:30 Polska – Finlandia

16 września, niedziela:

17:00 Portoryko – Finlandia
20:30 Kuba – Bułgaria

17 września, poniedziałek:

17:00 Kuba – Portoryko
20:30 Iran – Polska

18 września, wtorek:

17:00 Finlandia – Iran
20:30 Bułgaria – Polska

Źródło: pzps.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*