Porażka Lokomotiwu Nowosybirsk Fabiana Drzyzgi

W pierwszym meczu w 2019 r. Lokomotiw Nowosybirsk zmierzył się Biełgorie Biełgorod. Drużyna Fabiana Drzyzgi przegrała 3:0.

Mecz lepiej zaczął się dla Biełgorie Biełgorodu (8:4). Ivović, Tkachev i Bakun próbowali odrabiać straty, jednak rywale wciąż powiększali przewagę (17:10). Dobre rozegrania Fabiana Drzyzgi pozwoliły Lokomotiwowi odrobić kilka punktów (13:17). Zespół z Biełgoradu utrzymał bezpieczną przewagę i wygrał pewnie 25:19.

Na początku drugiego seta przewagę zdobyła drużyna z Nowosybirska (6:2). Asy serwisowe Gucalyuka pozwoliły wyrównać Biełgorie (8:8). Gra toczyła się punkt za punkt do stanu 13:13. Późneij prowadzenie uzyskali podopieczni Aleksieja Kazakowa (18:15) i to oni zakończyli seta na swoją korzyść (25:20).

W trzeciej partii od początku prowadziła drużyna z Biełgoradu (7:1, 10:2). W połowie seta podopieczni Płamena Konstantinowa zmniejszyli stratę do trzech punktów (11:14). Biełgorie Biełgorod nie oddał jednak prowadzenia (18:13). As serwisowy Tietiuchina zakończył mecz (25:19).

Biełgorie Biełgorod – Lokomotiw Nowosybirsk 0:3 (19:25, 20:25, 19:25)

Biełgorie Biełgorod: Perrin, Petrich, Poroshin, Safonov, Zemchenok, Gutsalyuk, Golubev (L.)
Lokomotiw Nowosybirsk: Bakun, Drzyzga, Tkaczew, Ivović, Rodiczew, Kurczajew, Martyniuk (L.)

Autor: Klaudia Zowczak
Źródło: opracowanie własne na podstawie lokovolley.ru