Reprezentacja Estonii nie pojawi się w Łodzi

W sobotni poranek, za pośrednictwem swojego menadżera, reprezentacja Estonii poinformowała, że nie pojawi się na zaplanowanych na niedzielę i poniedziałek sparingach w Łodzi. Nie oznacza to jednak, że jutro punktualnie o 20:00 na parkietach Sport Areny Łódź im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego nie pojawią się polscy siatkarze.

Pomimo niesprzyjających warunków, PZPS w porozumieniu z zawodnikami i sztabem szkoleniowym, podjął decyzję o rozegraniu meczów wewnętrznych. Siatkarze zostali podzieleni na dwa teamy, na czele których stanęli Michał Kubiak i Fabian Drzyzga.

Terminy sparingów pozostały bez zmian. Siatkarze wybiegną na boisko jutro oraz w poniedziałek. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00, dzień później pierwszy gwizdek usłyszymy już o 18:00. Co ciekawe Vital Heynen nie wystąpi w tych meczach  w roli szkoleniowca żadnej z drużyn. Podjęto decyzję, że odpowiedzialnym za Team Michał będzie Sebastian Pawlik, a grą Teamu Fabian będzie kierował Michał Mieszko Gogol. Wiadomo już, że łącznie przez dwa dni rozegranych zostanie sześć setów, po 3 na każde spotkanie, bez względu na wynik. 

TEAM MICHAŁ  

Michał Kubiak  

Tomasz Fornal  

Karol Kłos  

Dawid Konarski  

Marcin Komenda  

Bartosz Kwolek  

Grzegorz Łomacz  

Maciej Muzaj  

Piotr Nowakowski  

Paweł Zatorski 

TEAM FABIAN  

Fabian Drzyzga  

Bartosz Bednorz  

Norbert Huber  

Bartosz Kurek  

Wilfredo Leon  

Jan Nowakowski  

Artur Szalpuk  

Aleksander Śliwka  

Damian Wojtaszek 

Zarówno niedzielny, jak i poniedziałkowy sparing będą transmitowane na antenach Polsatu Sport.

Autor: Julia Białasik
Źródło: pzps.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*