PL: Michał Żurek zostaje w Olsztynie

Michał Żurek przedłużył kontrakt z Indykpolem AZS Olsztyn o kolejne dwa lata. Siatkarz broni barw olsztyńskiego klubu od sezonu 2016/2017. 

Obecny sezon jest dla Michała Żurka czwartym w drużynie Indykpolu AZS Olsztyn. W latach 2012/2014, libero wywalczył 5. miejsce w rozgrywkach PlusLigi (2013/2014). Po grze w Asseco Resovii Rzeszów (2014/2015) oraz Łucznicze Bydgoszcz (2015/2016),  doświadczony zawodnik powrócił do stolicy Warmii i Mazur, ponownie osiągając z zespołem 5. pozycję na zakończenie sezonu. Siatkarz przedłużył kontrakt z Indykpolem AZS Olsztyn o kolejne 2 lata.

– Jestem w takim momencie swojej kariery, kiedy cenie sobie relacje międzyludzkie – przyznaje Michał Żurek. – Rozmowy, które przeprowadziłem z włodarzami klubu, powinny właśnie tak wyglądać. Siadam do stołu z osobą, której ufam, wiem, że ceni Twoją pracę, zaangażowanie oraz to, jak bardzo zależy Tobie, żeby w Olsztynie była dobra siatkówka. Podczas negocjacji nie pojawiła się u mnie chwila zwątpienia, dlatego bardzo szybko osiągnęliśmy porozumienie.

Zadowolenia z przedłużonej umowy nie kryje Tomasz Jankowski, Prezes Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. w Olsztynie. – Bardzo szybko doszliśmy z Michałem do porozumienia – mówi Tomasz Jankowski. – To kolejny zawodnik zadowolony z możliwości gry w Indykpolu AZS Olsztyn i wypada się tylko z tego cieszyć. Według mnie Michał zasługuje, aby Vital Heynen, trener reprezentacji Polski, powołał go do szerokiej kadry. Mam nadzieję, że tak też się stanie.

Źródło: indykpolazs.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*