PL: Michał Filip przedłużył kontrakt z radomskim klubem

Michał Filip to kolejny siatkarz, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z drużyną Cerrad Czarnych Radom, wcześniej taką decyzję podjęli też Tomasz Fornal i Dejan Vincić.

Michał Filip z klubem związał się nową umową obowiązującą do sezonu 2019/2020. W tym sezonie atakujący doznał poważnej kontuzji i nie wystąpił w większości spotkań.

– W tym sezonie Michał nie miał szansy zademonstrować w pełni swoich możliwości. Niestety przeszkodziła w tym pechowa kontuzja z początku grudnia 2017 roku, która wykluczyła go z kolejnych trzech miesięcy. Jesteśmy przekonani, że podpisany dwuletni kontrakt z Michałem, sprawi że zawodnik odwdzięczy się nam wszystkich dobra grą i w przyszłym sezonie PlusLigi pokaże swoją wartość w niejednym meczu – powiedział Robert Prygiel, szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.

– Bardzo się cieszę, że klub mi zaufał pomimo kontuzji, która wykluczyła mnie z większości spotkań oraz treningów. Wierzę, że pokażę w najbliższym sezonie na co mnie stać. Żadna ze stron nie będzie żałować tego kontraktu  –  powiedział atakujący, Michał Filip.

Michał Filip swoją karierę siatkarską rozpoczął w Asseco Resovii Rzeszów, gdzie w sezonie 2013/2014 zadebiutował w PlusLidze. Przez kolejne trzy lata bronił barw AZS Politechniki Warszawskiej, a w sezonie 2017/2018 zajął miejsce Bartłomieja Bołądzia w drużynie Cerrad Czarnych Radom.

Autor: Angelika Golubek
Źródło: inf. własna, wksczarni.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*