Milad Ebadipour postanowił przedłużyć kontrakt z PGE Skrą Bełchatów

Milad Ebadipour przedłużył swój kontrakt z PGE Skrą Bełchatów aż o kolejne trzy lata. Irańczyk miał wiele, dużo bardziej opłacalnych ofert, jednak wybrał Bełchatów, głównie za świetną atmosferę w szatni i możliwość rozwoju. 

Milad Ebadipour, to dwudziestosześcioletni Irańczyk. Klub z Bełchatowa jest jego pierwszym zagranicznym kontraktem. Wcześniej grał jedynie w Iranie, w takich klubach jak: Kalleh Mazandaran VC, Szahrdari Urmia i Sarmajeh Bank Teheran. Z tym ostatnim miał wiele sukcesów, takich jak trzykrotnie mistrzostwo kraju, czy wygrana Klubowych Mistrzostw Azji.

Ebadipour to bez wątpienia kluczowa postać PGE Skry Bełchatów. Może o tym świadczyć fakt, że ma na swoim koncie już 5 statuetek MVP z obecnego sezonu, a miał przecież także dłuższą przerwę od grania z powodu kontuzji. Dla zawodnika nie pieniądze były najważniejsze. Przychodząc do polskiego klubu bardzo się bał, bo przyjazd do Europy równał się ze zderzeniem z obcą kulturą, obyczajami i zupełnie inną mentalnością ludzi. PGE Skra Bełchatów stworzyła mu jednak świetne warunki do rozwoju, a zarówno zawodnicy, jak i kibice przyjęli go bardzo ciepło. To było to, co w głównej mierze zaważyło o wybraniu przez Milada Ebadipoura właśnie tego klubu. 

Przypominamy, że kontrakty z aktualnym mistrzem Polski przedłużyli już: Grzegorz Łomacz i Karol Kłos, czyli zawodnicy, którzy stanowią o sile zespołu z Bełchatowa.

Autor: Julia Białasik 
Źródło: skra.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*