Michał Masny nowym rozgrywającym w szeregach Jurajskich Rycerzy

Zawierciańska drużyna ostatnio ogłosiła, iż w szeregi Jurajskiej Armii wkroczył nowy rycerz, którym jest rozgrywający Michał Masny. Będziemy mogli go oglądać w zielono – żółtych barwach do roku 2020.

W swojej wieloletniej karierze pracował on już z trenerem Markiem Lebedewem. Michał debiutował w Lokomotivie Zvoleniu, gdzie spędził dwa lata. Kolejnym przystankiem na jego drodze była Austria. Po roku gry w tym kraju otrzymał swoje pierwsze powołanie do kadry Słowenii. Łącznie w kadrze rozegrał 195 meczów.

Do Polski zawitał w 2007 roku, gdzie grał w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego – Płomieniu Sosnowiec. Kolejne dwa sezonu spędził w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, a jeszcze trzy następne w Delekcie Bydgoszcz. Właśnie podczas sezonu 2015/2016 na swojej drodze napotkał Lebedewa, grając w Jastrzębskim Węglu. Jednak nie grał tam długo, gdyż w roku kolejnym prezentował barwy Gdańskich Lwów. Ubiegły sezon spędził, grając z Miedziowymi. Tym razem Masny będzie grał w drużynie zeszłorocznego beniaminka, który wielokrotnie udowodnił, że chcieć to znaczy móc.

Autor: Kamila Walczal
Źródło: aluronvirtu.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*