Meet&Greet z Mistrzami Świata

Polski Związek Piłki Siatkowej przygotował niespodziankę dla kibiców. Nagrodą główną w trwającym obecnie rankingu Klubu Kibica będą bilety na Meet&Greet, czyli ekskluzywne spotkanie z Mistrzami Świata w trakcie trwania Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn.

Meet&Greet to zamknięte spotkanie, na które wejściówki otrzymają nieliczni, ponieważ ich pula wynosi 46 miejsc. Spotkanie z reprezentacją odbędzie się 1 czerwca 2019 roku tuż po meczu Polska-USA w Katowicach podczas Siatkarskiej Ligi Narodów. To wyjątkowa szansa na pozyskanie autografów, zrobienie pamiątkowych zdjęć oraz przede wszystkim niepowtarzalna okazja do rozmowy z mistrzami świata!

Co ciekawe, bilety mogą nabyć również osoby, które wykupiły wejściówki na II dzień Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn, odbywającej się w hali Spodek w Katowicach za pośrednictwem serwisu eBilet.pl. Wstęp na spotkanie możliwy jest tylko w przypadku posiadania ważnego biletu na II dzień meczowy VNL, zakupionego najpóźniej w dniu 9 maja 2019 r. W przypadku biletów zakupionych 10 maja 2019 r. lub później, kod dostępowy, będący kodem biletu nie będzie działał.

Polska będzie gospodarzem pierwszego turnieju tych międzynarodowych rozgrywek. W dniach 31 maja – 2 czerwca odbędą się mecze na hali Spodek w Katowicach. Obok mistrzów świata zagrają tam zawodnicy z USA, Brazylii oraz Australii.

Autor: Paulina Pioch
Źródło: pzps.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*