Marcin Janusz odchodzi z PGE Skry Bełchatów

Kolejnym zawodnikiem, który żegna się z PGE Skrą Bełchatów jest Marcin Janusz, który grał w czarno-żółtych barwach przez ostatnie 3 lata.

Młody rozgrywający przyczynił się do wielu zwycięstw drużyny, np. z ONICO Warszawą, Dynamo Moskwą, Asseco Resovią Rzeszów, AZS-em Indykpolem Olsztyn, Lokomotivem Noworybirsk oraz Cuprum Lubin. Wart też zaznaczyć, iż świetnie zastępował Grzegorza Łomacza na boisku w momencie jego niedyspozycji.  We wcześniejszych latach również zastępował Nicolasa Uriarte.

Marcin nie ukrywa, iż to właśnie dzięki umiejętnościom, które nabył w czasie, kiedy grał W PGE Skrze Bełchatów, został spostrzeżony przez Vitala Heynena oraz ostatecznie powołany do kadry.

Znalazłem się tutaj dzięki PGE Skrze Bełchatów, która ukształtowała mnie jako zawodnika. Nauczyłem się bardzo dużo i miałem wsparcie z każdej strony. Życzę każdemu zawodnikowi, żeby trafił do tego klubu, tak dobrze zorganizowanego i sportowo, i marketingowego. Niczego mi nie brakowało przez te lata, które spędziłem w Bełchatowie, dzięki temu mogłem się rozwinąć na tyle, żeby znaleźć się w Spale – podkreśla.

Autor: Kamila Walczak
Źródło: skra.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*