LSK: Anna Bączyńska w Grot Budowlanych Łódź

Anna Bączyńska w drużynie E.Leclerc Radomki Radom rozegrała pięć spotkań. Środowy mecz z Developresem SkyRes Rzeszów był jej ostatnim w barwach tej ekipy. Przyjmująca została wypożyczona do Grot Budowlanych Łódź. 

 

Anna Bączyńska zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorek w 2013 i w 2014 roku. W 2017 roku na swoje konto zapisała kolejne osiągnięcie, tym razem wicemistrzostwo Polski U-23.

Siatkarka do drużyny E.Leclerc Radomka Radom trafiła po dwóch latach spędzonych w LTS Legionovii Legionowo. Jej przygoda z nową drużyną nie trwała jednak długo. Po pięciu meczach zawodniczka została wypożyczona do Grot Budowlanych Łódź i to tam spędzi najbliższy czas.

Beniaminka z Radomia w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet nie radzi sobie najlepiej. Ekipa zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, a wraz z odejściem Bączyńskiej traci jedną z czołowych zawodniczek.  Klub uważa jednak, że przejście przyjmującej do brązowego medalisty zeszłorocznego turnieju będzie dla niej korzystne. „Pojawiła się taka propozycja, przemyśleliśmy ją i jest to najlepsze rozwiązanie. Chcemy dać Ani szansę, żeby mogła się rozwijać i pokazać się na boiskach nie tylko LSK ale i w Europejskich Pucharach –mówi prezes klubu, Thomas Renard Chardin.

Autor: Agnieszka Piasecka
Źródło: radomka.com/opracowanie własne

 

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*