LM: Bilety na spotkanie PGE Skry Bełchatów z Treflem Gdańsk

Od dziś osoby posiadające karnety mogą nabyć bilety na spotkanie PGE Skry Bełchatów z Treflem Gdańsk w ramach Ligi Mistrzów. Mecz odbędzie się w hali Energia 20 listopada o godz. 18.

Wtorkowy pojedynek będzie pierwszym spotkaniem zarówno dla bełchatowian jak i gdańszczan w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W fazie grupowej polskie zespoły zmierza się jeszcze z zespołami Greenyard Maaseik oraz Berlin Recycling Volleys.

Dzisiaj rozpoczęła się przedsprzedaż biletów, a w dniach 14–15 listopada klub gwarantuje zakup tego samego miejsca, które wykupili posiadacze karnetów. Dodatkowo karnet upoważnia do zakupu biletu tańszego o 50 procent. Przedsprzedaż będzie prowadzona stacjonarnie w Sklepiku PGE Skry w hali Energia oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia.

6 listopada o godz. 9 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz dla wszystkich kibiców. Będzie można je zakupić w Oficjalnym Sklepie PGE Skry w hali Energia (poniedziałek – piątek 8:00 – 15:00) oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia(poniedziałek – piątek 14:00 – 18:00, sobota 11:00 – 13:00), a także w internecie za pośrednictwem portalu Ticketik.pl. W dniu meczu kasa biletowa będzie czynna od godz. 16.30.

Ceny biletów:
ulgowe: 15, 25, 30 zł (przysługują dzieciom i młodzieży do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem stosownej, legitymacji)
normalne: 20, 30, 35 zł

Na spotkanie obowiązują karnety SUPER VIP, VIP, sektor 12 oraz Klubu Kibica.

Autor: Angelika Golubek
Źródło: skra.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*