Liga Narodów, Iran: Komplet punktów dla Irańczyków oraz Niemców

W irańskim Teheranie swoje mecze rozgrywały reprezentacje: Iranu, Niemiec, Korei Południowej oraz Bułgarii. Ze zwycięstwa cieszyć się mogą gospodarze oraz Niemcy.

Dominacja irańskich zawodników

Gospodarze mogą być zadowoleni ze swojej dzisiejszej gry. Choć mecz nie przyniósł kibicom większych emocji, to ewidentnie można było zauważyć dominację Irańczyków w każdym elemencie, co może się podobać. Z dobrej strony pokazał się Milad Ebadipour, który występuje obecnie w zespole mistrza Polski – PGE Skrze Bełchatów.

Iran – Bułgaria 3:1 (25:22, 25:15, 23:25, 25:14)

Iran: Kazemi, Faezi, Sharifi, Shafiei, Marouf, Ebadipour, Hazratpourtalatappeh (libero) oraz Marandi (libero), Ghaemi, Mojarad

Bułgaria: Penczew R., Uczikow, Georgiew, Marinkow, Gotsew, Seganow, Iwanow (libero) oraz Karakaszew (libero), Penczew N., Bratojew, Dimitrow, Petkow

Zdecydowane zwycięstwo reprezentacji Niemiec

Choć wydawać by się mogło, że to spotkanie pomiędzy Iranem a Bułgarią było raczej jednostronnym widowiskiem, mecz pomiędzy Niemcami a Koreą zaprzecza temu w stu procentach. Korea była w tym meczu zupełnie bezradna, choć wynik nie wskazuje na ogromny pogrom, to poziom sportowy obu drużyn znacząco różnił się od siebie.

Niemcy – Korea Południowa 3:0 (25:23, 25:18, 25:19)

Niemcy: Schott, Hirsch, Baxpohler, Fromm, Krick, Zimmermann, Zenger (libero) oraz Schmidgall, Reichert.

Korea Południowa: Seo, Jeon, Jung, Kim K., Hwang T., Kim J., Jeong (libero) oraz Hwang S., Kwak, Moon, Song, Park.

Autor: Julia Białasik
Źródło: informacja własna

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*