Liga Mistrzów: faworyci z Rosji i Włoch pewnie wygrywają

Od kilku dni rozgrywki eliminacji do Ligi Mistrzów siatkarzy trwają w najlepsze. W dzisiejszych spotkaniach zagrały drużyny z grup D i F. Zwycięzcami pojedynków okazały się Dynamo Moskwa oraz Itas Trentino.

Grupa D: Dynamo Moskwa ponownie traci seta

Dynamo Moskwa jest ogromnym faworytem do zwycięstwa grupy D, dlatego w kategoriach niespodzianki można rozpatrywać znowu straconego seta z dużo niżej plasowaną drużyną, tym razem z SK Zadruga Aich/Dob. Zespół austriacki grał bardzo dobrze i głównie w końcówkach przegrywał sety. Mimo dobrej gry Austriakom udało się urwać seta, co i tak jest dużym osiągnięciem. Świetnie zaprezentował się Konrad Formela, który zdobył 24 punkty.

SK Zadruga Aich/Dob – Dynamo Moskwa 1:3 (23:25, 17:25, 25:17, 22:25)

SK Zadruga Aich/Dob: Landfahrer, Passalent, Kuehl, Miranda de Alcantara, Formela, Podleśny, Steiner oraz Fathers, Ferreira Garcia.

Dynamo Moskwa: Podlesnykh, Vlasov, Deroo, Pankov, Sokolov, Likhosherstov, Kerminen oraz Shkulyavichus, Berezhko, Sventitskis, Belogortsev.

Grupa F: IBB Polonia Londyn bez szans w starciu z Itasem Trentino

Marzenia o Lidze Mistrzów siatkarze IBB Polonii Londyn muszą odłożyć w czasie. W walce z włoskim potentatem – Itasem Trentino nie mieli żadnych szans. Włosi zamknęli spotkanie w nieco ponad godzinę, najwięcej tracąc w secie 17 punktów. Najwięcej punktów zdobył Abdel-Aziz, uzyskując trzynaście oczek.

IBB Polonia Londyn – Itas Trentino 0:3 (16:25, 17:25, 15:25)

IBB Polonia Londyn: Smith, Nilsson, Ribeiro, Van Solkema, Dalakouras, Clayton, Tutton oraz McLaughlin, Maggio, Kisielewicz, Mexson.

Itas Trentino: Cortesia, Santos, Giannelli, Abdel-Aziz, Sosa Sierra, Podrascanin, Rossini oraz Argenta, Sperotto, Kooy, De Angelis.

Autor: Kacper Wojciechowski
Źródło: informacja własna
Zdjęcia: cev.eu

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*