I liga mężczyzn: zapowiedź siódmej kolejki

4 listopada rozpocznie się siódma kolejka I ligi mężczyzn. Mecze zostaną rozegrane m.in. w  Częstochowie, Wrześni i Nysie.

W Wałbrzychu tutejszy klub Aqua Zdrój podejmie lidera tabeli, Ślepsk Suwałki. Goście są zdecydowanym faworytem meczu. Dodatkowych emocji spotkaniu dodaje fakt, że do wałbrzyskich siatkarzy dołączyli Piotr Lipiński i Mateusz Linda, którzy w poprzednim sezonie reprezentowali barwy drużyny z Suwałk.

We Wrześni natomiast APP Krispol rozegra mecz z Olimpią Sulęcin. Zawodnicy Mariana Kardasa tydzień temu po raz pierwszy w sezonie doznali porażki- ulegli Lechii 2:3. Mecz z ostatnią w tabeli drużyną jest doskonałą szansą na poprawienie samopoczucia i nabrania pewności siebie.

Siatkarze AZS Częstochowa będą gościć na swojej hali przy ulicy Żużlowej 4 Akademików z Krakowa. Goście, po wygranej w Sulęcinie, będą próbowali powstrzymać zwycięską passę, dlatego zapowiada się niezwykle emocjonujące widowisko. Podczas spotkania będzie możliwość zarejestrowania się do Bazy Dawców Komórek Macierzystych Polska. Wolontariusze DKMS będą obecni na hali od 16.

 

Program siódmej kolejki:

4 listopada:

TSV Sanok – KPS Siedlce (17.00)
AZS Częstochowa – AZS AGH Kraków (17.00)
APP Krispol Września – Olimpia Sulęcin (17.00)
Exact Systems Norwid Częstochowa – Lechia Tomaszów Mazowiecki (17.00)
AZS PWSZ Stal Nysa – SMS PZPS Spała (18.00)
Aqua Zdrój Wałbrzych – Ślepsk Suwałki (18.30)

 

Autor: Aleksandra Mrozicka
Źródło: inf własna, pzps.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*