Już dzisiaj startuje Międzynarodowy Turniej Siatkarski o Puchar prezydenta miasta Starachowice

Dzisiaj rozpoczyna się Międzynarodowy Turniej Siatkarski o Puchar prezydenta miasta Starachowice. Wezmą w nim udział trzy zespoły plusligowe: Cerrad Czarni Radom, Indykpol AZS Olsztyn i Łuczniczka Bydgoszcz oraz mistrz Holandii – Abiant Lycurgus Groningen.

Już za tydzień siatkarze z Radomia, Olsztyna i Bydgoszczy rozpoczną zmagania na plusligowych parkietach. Zanim jednak wystartuje PlusLiga zawodnicy ci wystąpią w Międzynarodowym Turnieju Siatkarskim o puchar prezydenta miasta Starachowice.

Przez dwa dni turnieju zostaną rozegrane cztery spotkania. W piątek (22 września) odbędą się dwa pojedynki półfinałowe. W meczu otwarcia o godzinie 16:00, siatkarze Cerrad Czarnych Radom zmierzą się z zespołem Abiant Lycurgus Groningen. Dwie godziny później drużyna Indykpolu AZS Olsztyn podejmie Łuczniczkę Bydgoszcz.

W drugim dniu rywalizacji, w sobotę (23 września) odbędą się mecze finałowe. O godzinie 13:00 rozegrany zostanie pojedynek o trzecie miejsce, natomiast o godzinie 15.00 dwie najlepsze ekipy turnieju powalczą o zwycięstwo w finale. Wejście na turniej jest bezpłatne. Zapraszamy do Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Jana Pawła II w Starachowicach!

Harmonogram spotkań Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego o Puchar prezydenta miasta Starachowice:

22 września (piątek):
16:00 – Cerrad Czarni Radom – Abiant Lycurgus Groningen
18:00 – Indykpol AZS Olsztyn – Łuczniczka Bydgoszcz

23 września (sobota):
13:00 – mecz o 3 miejsce
15:00 – mecz finałowy

Autor: Angelika Golubek
Źródło: inf. własna, wksczarni.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*