„Igła” ambasadorem Klubowych Mistrzostw Świata!

Krzysztof Ignaczak, były libero, który wraz z Reprezentacją Polski wielokrotnie został mistrzem nie tylko naszego kraju, ale również Świata i Europy, został ambasadorem FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017. Turniej, który po raz pierwszy rozgrywany będzie u nas, rozpocznie się już 12 grudnia meczami w Opolu i Łodzi.

„Igła” wypowiedział się już na temat KMŚ: ” – Po raz pierwszy na polskich boiskach zobaczymy najlepsze kluby ze swoich kontynentów. Siedem różnych państw, różne style gry, temperamenty zawodników i do tego same gwiazdy światowej siatkówki. To będzie niezwykła atrakcja dla każdego kibica. Cieszę się, że mogę być ambasadorem tak niezwykłego wydarzenia.”

Do głównych zadań Ignaczaka należeć będzie szerzenie wiedzy na temat wydarzenia oraz drużyn, które wezmą w nim udział. Jak zapowiedział powrócą również lubiane przez fanów wideo relacje. „Igła” odwiedzi także kraje, z których pochodzą poszczególne kluby, a efektem odwiedzin będzie seria filmów i drużynach i ich zawodnikach, w których znajdzie się wiele ciekawostek oraz zakulisowych fragmentów treningów. Filmiki dostępne będą na kanale KMŚ na YouTube.

Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami sportowego talentu Krzysztofa. Tym bardziej, jako organizator turnieju, jestem dumny, że tak wybitny i charyzmatyczny sportowiec udziela nam swojego wsparcia – mówi Tomasz Cieślik, prezes Professional Sports Events, organizatora FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017.

KMŚ rozgrywane będzie w dniach 12-17 grudnia, a do walki stanie 8 najlepszych klubów z całego świata. Polskę na tej imprezie reprezentować będzie Mistrz Polski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz PGE Skra Bełchatów. Bilety na to wydarzenie są już dostępne.

Autor: Magdalena Żywicka
Źródło: Informacja prasowa

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*