Grzegorz Bociek zostaje w Zawierciu na kolejny sezon

Grzegorz Bociek wraz z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie zajął w ubiegłym sezonie historyczne dla klubu 4. miejsce. Teraz klub poinformował o tym, że w następnym sezonie siatkarz dalej będzie reprezentował barwy Jurajskich Rycerzy.

Atakujący przyznał, że lubi wyzwania i nie może już doczekać się początku kolejnego sezonu. Zdaje sobie jednak sprawę, że będzie ciężko grać o najwyższe cele, gdyż wiele klubów pozyskało wielu wartościowych zawodników, którzy mogą przesądzać o losach meczów. – „Będzie naprawdę ciężko. W tym sezonie, gdyby nie odpadła Stocznia Szczecin, to nikt nie wie, jakby się to skończyło. Kluby się zbroją na kolejny sezon, my tak samo, będzie to na pewno cięższy sezon, bo już będą wiedzieć, co możemy zagrać. Ja lubię wyzwania i już nie mogę się doczekać przyszłego sezonu” – powiedział Grzegorz Bociek.

Grzegorz Bociek swoją sportową karierę rozpoczął w MUKS-ie Tomaszowie Mazowieckim Kolejne dwa lata bronił barw PGE Skry Bełchatów, a w sezonie 2012/2013 był zawodnikiem AZS-u Częstochowy. W latach 2013-2017 związany był z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Jako zawodnik tego klubu zdobył dwukrotne Mistrzostwo Polski (2016, 2017), a także dwa Puchary Polski (2014, 2017).

Autor: Karolina Żurawska
Źródło: aluronvirtu.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*