Graham Vigrass siatkarzem ONICO Warszawa

Graham Vigrass w sezonie 2018/2019 będzie reprezentował barwy ONICO Warszawa. Kanadyjski środkowy przez ostatnie dwa sezony występował w drużynie Berlin Recycling Volleys.

Mierzący 205 cm siatkarz grał w takich drużynach jak: Etiole Sportive du Sahel, Arago de Sete, a ostatnie dwa lata spędził w Berlinie. Z niemiecką drużyną zdobył dwa tytuły mistrzowskie oraz dwukrotnie wystąpił w Final Four siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Kanadyjski środkowy wielokrotnie reprezentował barwy swojego kraju. W ubiegłej edycji Ligi Światowej wraz z kadrą zajął trzecie miejsce i został wybrany najlepszym środkowym turnieju finałowego.

– Jestem bardzo podekscytowany, że dołączę do drużyny ONICO Warszawa. To bardzo silny zespół, występujący w jednej z najsilniejszych lig na świecie. Duży wpływ na moją decyzję o przenosinach do Warszawy miał Stephane Antiga – to znakomity trener, z którym pracuję w reprezentacji Kanady, a jego styl bardzo mi odpowiada. Mam nadzieję, że będziemy walczyć o najwyższe cele. W Polsce jest wiele silnych ekip, ale uważam, że będziemy w stanie z nimi rywalizować – powiedział Graham Vigrass.

Autor: Angelika Golubek
Źródło: inf. własna, onicowarszawa.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*