Giba zdecydował się zamieszkać w Polsce

Giba, za pośrednictwem swojego profilu na portalu Instagram, poinformował, że przeprowadza się do Polski i zamieszka w Łodzi. 

Były siatkarz zamieścił informacje w trzech językach: angielskim, portugalskim oraz oczywiście polskim. Giba wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Polski. Często odwiedzał nasz kraj. Był zaangażowany m.in. w akcję „Gibinha”, która miała na celu przeciwdziałanie otyłości u dzieci. Promował też na terenie Ameryki Południowej polskie produkty z branży rolnictwa ekologicznego. Mimo, że zamieszka w Łodzi, już planuje wycieczki do innych miast i zachęca Polaków do proponowana miejsc godnych odwiedzenia.

„Witaj Polsko! Mam wam wszystkim coś ważnego do przekazania i myślę, że 3 maj, dzień waszego wielkiego święta – upamiętniający pierwszą konstytucję w Europie – jest najlepszym dniem, żeby to zakomunikować. Przenoszę się do Polski!” – oświadczył były siatkarz.

„Tak. Zdecydowałem się przenieść i zamieszkać jakiś czas w Waszym pięknym kraju. Będę mieszkał we wspaniałym mieście Łódź, ale planuje jak najwięcej podróży po Polsce. Może zasugerujecie które miejsca warto odwiedzić? Przyjeżdżam w przyszłym miesiącu, więc już niedługo. Śledźcie proszę mój profil – za kilka dni dam znać o wyjątkowym wydarzeniu siatkarskim, które odbędzie się w Łodzi w czerwcu! Wiwat trzeci maj! Do zobaczenia niedługo w Polsce!” – dodał Giba.

 

Autor: Julia Białasik
Źródło: Instagram: giba7oficial

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*