To dziś jest ten wielki dzień!

Tuż po zakończeniu się Igrzysk Olimpijskich w Rio każdy kibic siatkówki zaczął odliczać dni do PlusLigi. Dziś jest ten wielki dzień! 

Dziś skończą się wszystkie westchnienia kibiców siatkówki w stronę kalendarza. Serca fanów Espadonu Szczecin i Zaksy Kędzierzyn-Koźle zabiją mocniej,bo od tego spotkania rozpoczną się bardzo długo wyczekiwane rozgrywki PlusLigi. Mecz rozpocznie się o 20.15 i będzie transmitowany w telewizji.

Sezon 2016/2017 będzie na pewno inny niż te, które były do tej pory. Na PlusLigowym parkiecie nie zobaczymy m.in.byłego już kapitana Asseco Resovii Rzeszów Oliega Achrema,Krzysztofa Ignaczaka,energetycznego amerykanina Murphy’ego Troy’a czy też uwielbianego przez polskich kibiców Facundo Conte.

Oprócz zawodników,którzy odeszli z naszej ligi z różnych powodów,ten sezon będzie inny także pod kątem rozgrywek. Jak już wiemy z doświadczenia z Rio nie będzie przerw technicznych w trakcie meczów po 8. i 16. punkcie. Zarząd PLPS ustalił także,że liczba zespołów dopuszczonych do rozgrywek będzie powiększona o dwie drużyny.

Jak będzie w tym sezonie moim zdaniem? Będzie ciekawie,będzie dużo walki,będzie dużo niesamowitych akcji,które będziemy mogli oglądać na powtórkach godzinami,a i tak nam się nie znudzą! Będzie dużo nowych zawodników,którzy przyprawią o palpitację serca nie jedną fankę. A co będę mówić dużo, zacytuję: „Będzie,będzie zabawa,będzie się działo…!”

Autor: Anna Błażejewska

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*