Drużyna z Gdańska zagra bez publiczności spotkanie LM, a mecz z PGE Skrą Bełchatów rozegra w innym terminie

W związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza oraz żałobą środowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Treflem Gdańsk a Greenyard Maaseik odbędzie się w ERGO ARENIE bez udziału publiczności, a niedzielne spotkanie PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów zostanie przełożone na inny termin. Przeciwnicy gdańskiej ekipy, Konfederacja Europejska oraz Polska Liga Siatkówki wykazały zrozumienie w związku z zaistniałą sytuacją i zgodziły się na takie rozwiązanie spraw.

W poniedziałek Trefl Gdańsk wystosował pismo do Prezydenta Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej wystosował prośbę o przełożenie środowego spotkania Ligi Mistrzów. Klub otrzymał odpowiedź, że w związku z terminem meczu ma porozumieć się z drużyną Greenyard Maaseik. Przeciwnicy gdańszczan wykazali się zrozumieniem i mimo tego, że byli już w Gdańsku zgodzili się na przesunięcie pojedynku. Napięte terminarze PlusLigi i ligi belgijskiej, przymus rozegrania spotkania do 27 lutego oraz szukanie nowej daty meczu z PGE Skrą Bełchatów zmusiły do pojęcia decyzji, że odbędzie się ono w środę, tak jak zaplanowano, jednak nie weźmie w nim udział publiczność (transmisja w CANAL+ Sport).

Niedzielny mecz z PGE Skrą Bełchatów został przełożony, obecnie trwają rozmowy między klubami w sprawie nowego terminu.

Kibice, którzy kupili bilet na środowy mecz Ligi Mistrzów przez Internet, automatycznie otrzymają zwrot środków na konto. Osoby, które zakupu dokonywały stacjonarnie, zwrotu biletu mogą dokonać albo w punkcie, w którym bilet kupowały, albo w klubowej kasie nr 4 w ERGO ARENIE, która dziś (wtorek 15 stycznia) będzie otwarta od godz. 16 do 19, a następnie przed każdym meczem Trefla Gdańsk i koszykarskiego Trefla Sopot. W klubowej kasie nr 4 istnieje także możliwość wymiany biletów zakupionych stacjonarnie na bilet na inny mecz.

Osoby, które na Ligę Mistrzów zakupiły karnet na wszystkie trzy mecze, w kasie klubowej nr 4 w ERGO ARENIE (kasa otwarta przed meczami Trefla Gdańsk i Trefla Sopot) będą mogły odebrać zaproszenie na mecze z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębskim Węglem, bądź na dowolnie inny wybrany mecz do końca tego sezonu, jeśli terminy dwóch powyższych spotkań nie będą pasowały.

Sprzedaż biletów na mecz z PGE Skrą Bełchatów została chwilowo wstrzymana i zostanie uruchomiona ponownie po ustaleniu nowej daty meczu. Bilety zakupione do tej pory będą obowiązywać w nowym terminie rozegrania tego spotkania, będzie też możliwość zwrotu biletu, jeśli kibicom termin ten nie będzie odpowiadał. Szczegółowe informacje będziemy podawać po uzgodnieniu nowego terminu meczu.

Autor: Angelika Golubek
Źródło: sport.trefl.com

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*