Dejan Vincić zostaje w Cerradzie Czarnych Radom

Siatkarz, który kontakt z radomskim klubem podpisał w zeszłym roku, przedłużył go o kolejne dwa sezony.

Do Cerradu dołączył przyszedł z tureckiego Halbanku Ankara, z którym zdobył mistrzostwo kraju w sezonie 2016/2017. Wcześniej występował również w PGE Skrze Bełchatów.

Na temat kolejnego kontraktu wypowiedział się już sam Vincić: „Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że odnowiłem kontrakt z Cerrad Czarnymi Radom, który opiewać będzie  na następne dwa lata. Cieszę się, że będę grać w najlepszej lidze na świecie i będę mógł rywalizować z najlepszymi zespołami. Patrzę pozytywnie w przód na nowe wyzwania, jakie nas czekają w następnym sezonie. Mam nadzieję, że cele jakie sobie stawimy zostaną osiągnięte. Cieszę się, że zostaję w klubie który jest bardzo dobrze zorganizowany, a z tego miejsca chciałbym podziękować kibicom i wszystkim w klubie za wsparcie w tym sezonie oraz zaufanie jakim mnie obdarzyli.”

Głos zabrał także Robert Prygiel, trener radomskiego klubu: „Cieszę się bardzo, że Dejan chce kontynuować swoją siatkarską karierę w naszym klubie. Świadczy to o tym, że docenia jakość organizacyjną oraz sportową naszego klubu. Jesteśmy przekonani, że jego profesjonalne zaangażowanie  oraz poziom sportowy, przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty sportowe w nadchodzącym sezonie.”

Autor: Magdalena Żywicka
Źródło: wksczarni.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*