Co dalej z przyszłością Stephane’a Antigi?

Od pewnego czasu wiadomo że Stephane Anitga w przyszłym sezonie nie będzie już szkoleniowcem ONICO Warszawy. Im bliżej zakończenia ligowych zmagań tym więcej pojawia się spekulacji na temat przyszłości byłego selekcjonera reprezentacji narodowej siatkarzy. 

Informacja o tym że kontrakt z Antigą, który wygasa po zakończeniu tego sezonu, nie zostanie przedłużony pojawiła się w połowie stycznia. O decyzji poinformował Piotr Gacek, prezes i dyrektor sportowy ONICO Warszawy. Gacek potwierdził także spekulacje, że od przyszłego sezonu trenerem ekipy ze stolicy zostanie Andrea Anastasi, aktualny szkoleniowiec Trefla Gdańska.

Na łamach programu Prawda Siatki dziennikarze Jerzy Mielewski i Marcin Lepa skomentowali pojawiające się spekulacje dotyczące przyszłości Antigi. Wśród potencjalnych ofert wymieniane są między innymi kluby z Włoch czy chociażby francuska drużyna Paris Volley. Według Marcina Lepy wiele osób stawiało także na PGE Skrę Bełchatów jednak jak w dalszej części odcinka zdradzili dziennikarze, stanowisko to najprawdopodobniej od przyszłego sezonu obejmie asystent Vitala Heynena oraz trener Indykpolu AZS Olsztyn, Michał Mieszko Gogol. 

Stephane Antiga jak na razie nie komentuje pojawiających się spekulacji. ONICO pod jego wodzą koncentruje się na walce na parkietach PlusLigi gdzie ekipa ze stolicy aspiruje do znalezienia się w czołowej czwórce.

Autor: Paulina Modzelewska
Źródło: polsatsport.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*