Cerrad Czarni Radom i Aluron Virtu Warta Zawiercie zagrają z Izraelem

W czwartek 3. stycznia Cerrad Czarni Radom zmierzy się w towarzyskim meczu z reprezentacją Izraela. Dzień później z zespołem prowadzonym przez Grzegorza Rysia zagrają Jurajscy Rycerze.

Reprezentacja Izraela obecnie przygotowuje się do turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Europy. Wcześniej zagrali już z pierwszoligową Lechią Tomaszów Mazowiecki, z którą przegrali 3:1.

W kolejnym spotkaniu towarzyskim Izraelczycy zagrają z Cerradem Czarnymi Radom. Mecz odbędzie się 3. stycznia o godz.18. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Podopieczni Roberta Prygla przystąpią do spotkania bez Reto Gigera, który z reprezentacją Szwajcarii przygotowuje się do eliminacji Mistrzostw Europy. Gigera ma zastąpić zawodnik SMS-u Spała Bartek Sławiński. Do treningów wrócili już Maksim Zhigalov i Dejan Vincić, którzy będą obecni w Spale. Niepewny jest jeszcze występ Michała Ostrowskiego.

4. stycznia o godz. 15:45. z reprezentacją Izraela zmierzy się Aluron Virtu Warta Zawiercie. Wstęp na mecz będzie wolny. Dla kibiców będą otwarte górne trybuny Hali Sportowej w Zawierciu.

Autor: Klaudia Zowczak
Źródło: wksczarni.pl, aluronvirtu.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*