Bruno Romanutti dołącza do ONICO Warszawa

Bruno Romanutti w sezonie 2018/2019 będzie bronił barw ONICO Warszawa. Argentyński atakujący podpisał roczny kontrakt z klubem ze stolicy Polski i wraca na parkiety PlusLigi po czterech latach.

Bruno Romanutti mierzy 194 cm i 5 lipca ukończył 29 lat. W sezonie 2012/2013 zdobył wicemistrzostwo Argentyny i został wybrany najlepszym atakującym ligi. W sezonie 2013/2014 mogliśmy obserwować go na parkietach PlusLigi, występował wtedy w Effectorze Kielce. Był to do tej pory jedyny zagraniczny klub w jakim grał atakujący. Bruno Romanutti jest reprezentantem Argentyny i w 2013 roku został srebrnym medalistą Mistrzostw Ameryki Południowej.

 Jestem bardzo zadowolony, że w nadchodzącym sezonie będę występował w barwach ONICO Warszawa. Wracam do Polski po czterech latach i bardzo cieszę się z tego powodu. PlusLiga to nie tylko bardzo wysoki poziom siatkarski, lecz także niesamowici kibice. Nie mogę się już doczekać początku sezonu – powiedział Bruno Romanutti. W zespole ONICO Warszawa o miejsce w składzie będzie walczył z Rafaelem Araujo i Sharonem Vernonem-Evansem.

Życzymy mu powodzenia w nowym klubie!

Autor: Angelika Golubek
Źródło: inf. własna, onicowarszawa.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*