Bartosz Kwolek nie zamierza zmieniać barw klubowych i zostaje w Warszawie

Mimo wielu spekulacji jakie ostatnio pojawiły się w siatkarskim świecie, Bartosz Kwolek nie zamierza na razie zmieniać barw klubowych. Pozostaje wierny VERVIE Warszawa Orlen Paliwa i to przynajmniej przez następne dwa sezony. 

Polski przyjmujący poinformował dzisiaj, że przez następne dwa sezony będzie reprezentował barwy warszawskiego klubu. W poprzednim sezonie VERVA Warszawa Orlen Paliwa uplasowała się na drugiej pozycji i w przyszłym roku będzie walczyć w Lidzie Mistrzów

Przed ogłoszeniem podpisania kontraktu z Warszawą, siatkarz łączony był z takimi klubami jak: Asseco Resovia Rzeszów, czy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Niewykluczone było jednak to, że zdecyduje się na pozostanie w klubie ze stolicy. W piątkowy poranek, w dość niecodzienny sposób, poinformował, że nie rezygnuje z szansy na grę w zespole z Warszawy. – Robiłem sobie jaja, bo kontrakt był już podpisany. Lubię czasem podpuścić i pożartować, tym bardziej że w PlusLidze przed nowym sezonem jest dużo zmian. To były takie śmieszki – powiedział przyjmujący polskiej reprezentacji. 

Bartosz Kwolek na dobre zadomowił się w klubie z Warszawy. Wywalczył sobie miejsce w pierwszej szóstce i niewątpliwie przyczynił się do osiągnięcia przez warszawian wysokiego wyniku w poprzednim sezonie. W przyszłym, razem z zespołem, będzie chciał na pewno zdobyć medal PlusLigi, a dodatkowo namieszać w Lidze Mistrzów. Na przyjmującego czekają także reprezentacyjne wyzwania. 

Autor: Julia Białasik
Źródło: polsatsport.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*