Bartosz Krzysiek dołącza do ekipy GKS Katowice

Bartosz Krzysiek w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy GKSu Katowice. 28 – latek podpisał kontrakt z ekipą Piotra Gruszki po roku spędzonym w klubie AZS Częstochowa.

Bartosz Krzysiek swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał w MKS MDK Warszawa, skąd przeszedł do pierwszoligowych zespołów z Siedlec i Suwałk. Później zawodnik rozpoczął karierę na parkietach PlusLigi. Grał w Indykpolu AZS Olsztyn, Effectorze Kielce oraz Łuczniczce Bydgoszcz. Na swoim koncie ma też występy w Indonezji w barwach zespołu z Dżakarty.

Bartosz Krzysiek miniony sezon spędził w AZS-ie Częstochowa, z którym wygrał pierwszoligowe zmagania. Atakujący był jednym z podstawowych siatkarzy drużyny podczas finałowej rywalizacji z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

– Bardzo się cieszę, że dołączam do GKS-u. Nie ukrywam, że ważnym argumentem była dla mnie postać trenera. Miałem przyjemność pracować z Piotrem Gruszką, gdy był jeszcze zawodnikiem w AZS-ie Olsztyn. Jestem ciekaw, jak wygląda praca z nim jako trenerem i jakie ma metody. Myślę, że może mi dać wiele jako atakującemu. Dla mnie największymi autorytetami na tej pozycji są Mariusz Wlazły i właśnie Piotr Gruszka. Liczę więc, że pobyt w Katowicach da mi wiele dobrego – powiedział Bartosz Krzysiek po podpisaniu kontraktu.

Autor: Agnieszka Piasecka
Źródło: siatkowka.gkskatowice.eu

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*