Bartosz Bednorz oficjalnie żegna się z Modeną Volley!

W ostatnich tygodniach spekulowano, gdzie Bartosz Bednorz zagra w następnym sezonie. Dzisiaj dotychczasowy klub polskiego przyjmującego – Modena Volley potwierdził informację o jego odejściu. 

Swoją przygodę z włoskim klubem Polak rozpoczął w 2018 roku, kiedy opuścił szeregi Skry Bełchatów. W barwach Modeny zdobył min. Superpuchar Włoch 2018. O zmianie klubu przez Bednorza dyskutowano od kilku tygodni – Polak jednak nie potwierdzał żadnych informacji mówiąc, że nadal obowiązuje go kontrakt z Modeną. Dzisiaj na Twitterze włoskiego zespołu pojawił się post z podziękowaniami za dwuletnią grę w żółto-niebieskich barwach, który tym samym potwierdził odejście Bednorza. 

W minionym sezonie Polak często pojawiał się na parkietach włoskiej Serie A. W wielu spotkaniach utrzymywał wysoką skuteczność. Na oficjalne informacje o nowym klubie Bednorza musimy jeszcze poczekać. W mediach spekuluję się o przejściu przyjmującego do Zenitu Kazań. Polak jednak nie potwierdza żadnej z informacji, mówiąc, że o nowym kontrakcie poinformuje w odpowiednim czasie.

Autor: Alicja Rejowska
Źródło: Informacja własna

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*