Anna Grejman zdecydowała się opuścić drużynę z Polic

Po tym jak Bartosz Kurek zdecydował się odejść ze Stoczni Szczecin, również jego narzeczona podjęła podobne kroki. Po kilku tygodniach spędzonych w Chemiku Police zawodniczka podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z drużyną.

Anna Grejman ma na swoim koncie Mistrzostwo Polski Juniorek z 2011 roku, a także wicemistrzostwo Polski Juniorek z 2012 roku. Może pochwalić się też Mistrzostwem Polski oraz Pucharem Polski, które w sezonie 2013/2014 zdobyła z Chemikiem Police.

W latach 2015-2017 zawodniczka związana była z drużyną Polski Cukier Muszynianka Muszyna, natomiast poprzedni sezon spędziła w I-ligowym tureckim klubie Karayollari Ankara. Bartosz Kurek był wówczas zawodnikiem Ziraatu Bankasi Ankara.

Podejmując decyzję o ponownym podpisaniu kontraktu z ekipą z Polic wiadomo było, że siatkarka chce być blisko narzeczonego, który miał grać w Szczecinie. Teraz, gdy oboje zdecydowali się opuścić swoje kluby, zapewne nowych ofert szukać będą w miejscowościach niezbyt oddalonych od siebie.

Chemik Police rozwiązał kontrakt z siatkarką na jej prośbę, za porozumieniem stron. Początkowo Grejman czas w Policach miała spędzić przynajmniej do maja 2019.

„Żadną tajemnicą jest, że Ania to prywatnie narzeczona Bartosza Kurka. Ze względu na zmiany w życiu sportowym Bartka, Ania poprosiła o możliwość rozwiązania kontraktu. Z uwagi na jej dobro postanowiliśmy nie robić jej pod górkę i wyrazić zgodę. Pomimo przedwczesnego rozstania, życzymy jej dużo szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym oraz sportowym” – mówi Paweł Frankowski, prezes klubu.

Klub rozważa możliwość podpisania umowy z czwartą przyjmującą, która mogłaby zastąpić Annę Grejman w szeregach Chemika.

Autor: Agnieszka Piasecka
Źródło: chemik-police.com/opracowanie własne

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*