Aluron Virtu Warta Zawiercie wraca do gry

Siatkarze z Zawiercia już w najbliższy poniedziałek rozpoczną przygotowania do sezonu klubowego. Na początek zaplanowano rutynowe badania lekarskie, później trening w siłowni. Tego samego dnia odbędzie się otwarty trening dla kibiców.

W poniedziałek, 13 sierpnia drużyna Aluron Virtu Warta Zawiercie spotka się, aby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. O godzinie 10.00 siatkarze poddadzą się badaniom lekarskim. Po ich zakończeniu udadzą się na siłownię Interfit Club Zawiercie.

Na tym jednak nie zakończy się pierwszy dzień zajęć. O godzinie 16:30 drużyna trenować będzie w hali OSiR przy ul. Blanowskiej 40. Na treningu mogą być obecni kibice.

Jak podają władze klubu, w początkowym etapie przygotowań zabraknie Arasha Dosanjh i Taichiro Kogi. Obaj zawodnicy będą przygotowywać się do Mistrzostw Świata. Z tego samego powodu nieobecny będzie również trener Mark Lebedew, a zastąpi go II trener Dominik Kwapisiewicz.

Aluron Virtu Warta Zawiercie nie zapomina o przedstawicielach mediów. Dnia 20 sierpnia w godzinach 16:00 – 18:30 ćwiczeniom drużyny będą mogli przyglądać się dziennikarze, a bezpośrednio po zakończeniu treningu zawodnicy i sztab szkoleniowy oddadzą się do dyspozycji mediów.

Autor: Agnieszka Piasecka
Źródło: aluronvirtu.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*