Alek Achrem wraca do Asseco Resovii Rzeszów

Szeregi Asseco Resovii Rzeszów zasili Alek Achrem. Przyjmujący białoruskiego pochodzenia reprezentował barwy rzeszowskiego klubu w latach 2009-2016.

W czasie spędzonych na Podkarpaciu siedmiu sezonów zdobył min. trzykrotnie Mistrzostwo Polski czy Superpuchar Polski w 2013 roku. Osiedlił się w mieście na stałe i w  2011 roku otrzymał polskie obywatelstwo. W sezonie 2016/17 zakończył przygodę z rzeszowskim klubem. Kolejne dwa lata grał w Turcji. Wrócił do Polski w 2018 roku i podpisał kontrakt z Aluronem Virtu Warta Zawiercie. Ze względu na kontuzję nie mógł zaprezentować się w wielu spotkaniach. Po sezonie rozwiązał kontrakt z klubem i rozpoczął treningi w Rzeszowie. Achrem w rzeszowskim zespole będzie występował z numerem 13. 

– Bardzo się cieszę, że znów będę mógł wystąpić w barwach mojego klubu, w którym spędziłem siedem sezonów i który cały czas mam w sercu – mówi Alek Achrem, który od początku obecnego sezonu trenował z zespołem, pomagając szczególnie w okresie przygotowawczym wobec nieobecności kilku kadrowiczów. – Miło będzie ponownie założyć koszulkę meczową Asseco Resovii – dodaje siatkarz.

Siatkarz ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zdobył nie tylko Mistrzostwo Polski z Resovią. W jego kolekcji znajduję się również Mistrzostwo Białorusi, Grecji oraz Turcji. Doświadczony zawodnik z pewnością będzie wzmocnieniem dla podnoszącej się z kryzysu rzeszowskiej drużyny.

Autor: Alicja Rejowska
Źródło: assecoresovia.pl

Share Button

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*